Haberler WEBTE TV ( Video Galeri )
Hoşgeldin Ziyaretçi...
Giriş Yap / Kayıt Ol
Ne Nasıl Yapılır? │ Ekleme Zamanı:
Yükleniyor...

Seks Patronus Nedir?

Seks Patronus Nedir?

Seks yaptığınız sırada içinizde ortaya çıkan hayvan dürtüleri veya hayvanın ta kendisi.
Patronus, Latince koruyucu anlamından gelir. Birilerinin canı sıkılmış, Harry potter’daki patronus büyüsünden ilham alıp bunu yatağa uyarlasak nasıl olur demiş, veee voila! Sexual patronus!
Patronus, büyüyü yapan kişinin pozitif duygularını saydam bir hayvan bedenine dönüştüren ve onu kötülüklerden koruyan bir sihir.
Tam olarak bu terimi kimin bulduğu bilinmese de tahmin etmek pek de zor değil. Ergensin, kanın kaynıyor, ulan bir elime geçirsem neler yapacağım diye hayaller kuruyorsun, duyduğun şeylerin % 80’ini bir şekilde sekse bağlıyorsun. O sırada TV’de Harry Potter açık, büyü yapıyor, ortaya saydam bir hayvan çıkıyor. E n’apsın beyin, gerekeni yapıp seksle bağlantı kuruyor. Oğlum bu hayvan içimden yatakta çıkacaktı kii... Büyünün doğru işlemesi için nasıl “Expecto patronum”u doğru söylemek gerekiyorsa, içindeki hayvana ulaşmak için de doğru sözcükleri söylemelisin, kiii seni yatağa götürebilsin.
Demek ki neymiş herkesin içinde bir hayvan varmış.Kimi sakin, kimi sert, kimi çekingen, kimi girişken, kimi ateşli. Bazısınınki kurt adam gibi sadece gece çıkar, bazısınınki hiç gitmez.
Aslan yatağın kralıdır. Patronun kim olduğunu sana hissettirir. Çita yatakta hızlıdır. Sen tam olaya başladım sanırsın bir de bakarsın ki Londra köprüsü çoktan yıkılmış. En sevimsizi keçidir. Ay orama dokunma, burası olmaz, onu yapma. Yılanlar kıvrak ve kaygandır. Ele avuca gelmez iş üstünde bile baştan çıkarırlar. Kediler seks istedi mi yanıp tutuşurlar. Bin bir kur, sen tam zevkin doruğundayken bir anda durabilir. Eh kedi bu canı isterse sevdirir. Tavşan... Bir porno derginin amblemi olmuş hayvana ne diyeyim ben? Hayvansaaan...
Bu hayvanların hepsi seks sırasında bağırırlar ve bazı sesler çıkarırlar. Kimbilir belki de konuşuyorlardır. E onlara kimse seks sırasında konuşursan çocuğun kekeme olur dememiş herhalde.
Zevk için sevişen hayvanlar da yok değil. Mesela yunuslar ve bonobo şempanzeleri. Hayvanlar genellikle doğal seleksiyon nedeniyle seks yapar, insanlarsa zevk için. Hayvanların sekse yaklaşımından nemalanansa yine insandır.

Seksist Nedir? https://www.youtube.com/watch?v=Jf_pBpTGjjc

Nedir YouTube Kanalına abone ol, yeni videoları kaçırma ;) https://goo.gl/yRrTFM

Nedir Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/nedir.tv
Nedir Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/nedir321/
Nedir Twitter Sayfası: https://twitter.com/Nedir321
Nedir Snapchat: media.321

Sunan: Eylül Öztürk
Yazan: Aida Ruhani


Teşekkürler! Puanınız alındı, Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLYorum Yap

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Rastgele Video

Seks Patronus Nedir? full izle haber internet son dakika ,Seks Patronus Nedir? mynet video izle fragman dizi full film ,yerli Seks Patronus Nedir? 1080 HD Klip video, facebook video indir,izlesene müzik youtube.com
RSS